T330A475K025AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T330A475K025AS
JLCPCB Part #
C1651402
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.5Ω 4.7uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors