T322F157K015AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322F157K015AS
JLCPCB Part #
C1656374
Package
Plugin,D7.6xL18mm
Description
-55℃~+125℃ 150uF 15V 600mΩ ±10% 插件,D7.6xL18mm Tantalum Capacitors