T322E686K010AS
MFR.Part #
T322E686K010AS
JLCPCB Part #
C1656351
Package
Plugin,D7.1xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10V 68uF ±10% 插件,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors