T322E476K025AS
MFR.Part #
T322E476K025AS
JLCPCB Part #
C5974760
Package
Plugin,D7.1xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 25V 47uF ±10% Plugin,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors