T322E336K035AS
MFR.Part #
T322E336K035AS
JLCPCB Part #
C1651436
Package
Plugin,D7.1xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 33uF 35V ±10% 插件,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors