T322E106K050AT
MFR.Part #
T322E106K050AT
JLCPCB Part #
C5106850
Package
Plugin,D7.1xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 50V ±10% 插件,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors ROHS