T322D686K006AT
MFR.Part #
T322D686K006AT
JLCPCB Part #
C1651474
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 68uF 6V ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS