T322D476K010AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322D476K010AT
JLCPCB Part #
C1651825
Package
Plugin,D4.6xL10.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 10V 47uF ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS