T322D475K050AT7200
MFR.Part #
T322D475K050AT7200
JLCPCB Part #
C1881861
Package
Plugin,D4.6xL4.6mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 4.7uF 50V ±10% 插件,D4.6xL4.6mm Tantalum Capacitors ROHS