T322D475K050AS
MFR.Part #
T322D475K050AS
JLCPCB Part #
C1651965
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 4.7uF 50V ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors