T322D396M010AS
MFR.Part #
T322D396M010AS
JLCPCB Part #
C1016738
Package
Plugin,D4.6xL4.6mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.1Ω@100kHz 39uF ±20% 插件,D4.6xL4.6mm Tantalum Capacitors