T322D396K010AT
MFR.Part #
T322D396K010AT
JLCPCB Part #
C1651593
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.1Ω 39uF ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS