T322D336K015AT
MFR.Part #
T322D336K015AT
JLCPCB Part #
C4952620
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 15V 33uF ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS