T322D226M020AT
MFR.Part #
T322D226M020AT
JLCPCB Part #
C1016619
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 20V 22uF ±20% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS