T322D226K015AT
MFR.Part #
T322D226K015AT
JLCPCB Part #
C1651465
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 2Ω ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS