T322D106K035AT
MFR.Part #
T322D106K035AT
JLCPCB Part #
C1651519
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2Ω 35V ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS