T322C475K025AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322C475K025AS
JLCPCB Part #
C1651472
Package
Plugin,D4.6xL8.8mm
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 4Ω ±10% 插件,D4.6xL8.8mm Tantalum Capacitors