T322C335K035AT
MFR.Part #
T322C335K035AT
JLCPCB Part #
C1651651
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 35V 4Ω ±10% 插件,D4.6xL8.8mm Tantalum Capacitors ROHS