T322C226K006AT
MFR.Part #
T322C226K006AT
JLCPCB Part #
C1653181
Description
-55℃~+125℃ 22uF 3.7Ω 6V ±10% 插件,D4.6xL8.8mm Tantalum Capacitors ROHS