T322C225K050AT
MFR.Part #
T322C225K050AT
JLCPCB Part #
C4950447
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.5Ω 50V ±10% 插件,D4.6xL8.8mm Tantalum Capacitors ROHS