T322C225K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322C225K035AS
JLCPCB Part #
C1653083
Package
Plugin,D4.6xL8.8mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 5Ω ±10% 插件,D4.6xL8.8mm Tantalum Capacitors