T322C106K020AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322C106K020AS
JLCPCB Part #
C1651648
Package
Plugin,D4.6xL8.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.9Ω 20V ±10% 插件,D4.6xL8.8mm Tantalum Capacitors