T322B685K010AS
MFR.Part #
T322B685K010AS
JLCPCB Part #
C4981830
Package
Plugin,D2.8xL7.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 6.8uF 6Ω ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors