T322B684K050AS
MFR.Part #
T322B684K050AS
JLCPCB Part #
C1652755
Package
Plugin,D2.8xL7.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 50V 680nF ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors