T322B475K020AS
MFR.Part #
T322B475K020AS
JLCPCB Part #
C1651800
Description
-55℃~+125℃ 20V 4.5Ω 4.7uF ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors