T322B474K050AS
MFR.Part #
T322B474K050AS
JLCPCB Part #
C1652989
Package
Plugin,D2.8xL7.4mm
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 470nF 50V ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors