T322B335K015AT
MFR.Part #
T322B335K015AT
JLCPCB Part #
C1651770
Package
Plugin,D2.8xL7.4mm
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.3uF 6Ω ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors ROHS