T322B334K050AS
MFR.Part #
T322B334K050AS
JLCPCB Part #
C1652771
Package
Plugin,D2.8xL7.4mm
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 1uA@25℃,5min 330nF 50V ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors