T322B275K025AT
MFR.Part #
T322B275K025AT
JLCPCB Part #
C4982710
Package
Plugin,D2.8xL2.8mm
Description
-55℃~+125℃ 2.7uF 25V 6Ω@100kHz ±10% 插件,D2.8xL2.8mm Tantalum Capacitors ROHS