T322B225J025AT
MFR.Part #
T322B225J025AT
JLCPCB Part #
C1016696
Package
Plugin,D2.8xL2.8mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 6Ω@100kHz ±5% 插件,D2.8xL2.8mm Tantalum Capacitors ROHS