T322B106K010AT
MFR.Part #
T322B106K010AT
JLCPCB Part #
C1651756
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 5Ω ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors ROHS