T322B105M035AT
MFR.Part #
T322B105M035AT
JLCPCB Part #
C7054964
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 8Ω@100kHz ±20% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors ROHS