T322B105K035AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322B105K035AT
JLCPCB Part #
C1651658
Package
Plugin,D2.8xL7.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 8Ω ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors ROHS