T322A474K035AT7200
MFR.Part #
T322A474K035AT7200
JLCPCB Part #
C1881790
Package
Plugin,D2.4xL2.4mm
Description
-55℃~+125℃ 13Ω@100kHz 35V 470nF ±10% 插件,D2.4xL2.4mm Tantalum Capacitors ROHS