T322A225K015AS
MFR.Part #
T322A225K015AS
JLCPCB Part #
C4985396
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 15V 2.2uF 8Ω ±10% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors