T322A224K050AT
MFR.Part #
T322A224K050AT
JLCPCB Part #
C1651749
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 17Ω 220nF 50V ±10% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors ROHS