T322A155K015AT
MFR.Part #
T322A155K015AT
JLCPCB Part #
C1652445
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10Ω 15V ±10% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors ROHS