T322A105K025AT7200
MFR.Part #
T322A105K025AT7200
JLCPCB Part #
C4986756
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 1uF 25V ±10% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors ROHS