T322A105J025AS
MFR.Part #
T322A105J025AS
JLCPCB Part #
C1016713
Package
Plugin,D2.4xL2.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 1uF 25V ±5% 插件,D2.4xL2.4mm Tantalum Capacitors