T322A104M035AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322A104M035AT
JLCPCB Part #
C1016658
Package
Plugin,D2.4xL2.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 26Ω@100kHz 35V ±20% 插件,D2.4xL2.4mm Tantalum Capacitors ROHS