T140D476M050AS
MFR.Part #
T140D476M050AS
JLCPCB Part #
C1651493
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 47uF 50V 600mΩ ±20% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors