T140D108K006AS
MFR.Part #
T140D108K006AS
JLCPCB Part #
C1016607
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 120mΩ@100kHz 6V ±10% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors