T140D107K035AS
MFR.Part #
T140D107K035AS
JLCPCB Part #
C1651619
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 35V 500mΩ ±10% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors