T110D686K020AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110D686K020AS
JLCPCB Part #
C1016892
Package
Plugin,D8.9xL8.9mm
Description
-55℃~+125℃ 20V 68uF 900mΩ@100kHz ±10% 插件,D8.9xL8.9mm Tantalum Capacitors