T110D476M035AS
MFR.Part #
T110D476M035AS
JLCPCB Part #
C1016606
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 35V 47uF 800mΩ@100kHz ±20% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors