T110D476K035AT
MFR.Part #
T110D476K035AT
JLCPCB Part #
C6272979
Description
-55℃~+125℃ 35V 47uF 800mΩ ±10% Plugin,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors ROHS