T110D107K020AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110D107K020AT
JLCPCB Part #
C1651412
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 600mΩ ±10% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors ROHS