T110C226M035AT
MFR.Part #
T110C226M035AT
JLCPCB Part #
C1016629
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω@100kHz 22uF 35V ±20% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors ROHS