T110C226K035AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110C226K035AT
JLCPCB Part #
C1651496
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 22uF 35V ±10% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors ROHS