T110C156K050AT
MFR.Part #
T110C156K050AT
JLCPCB Part #
C1016596
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 15uF 50V ±10% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors ROHS